Utalentowany pomocnik Chelsea FC Domingos Quina jeszcze w tym tygodniu ma dołączyć do West Hamu. – poinformowała strona thewesthamway.co.uk. Tym samym młody Portugalczyk byłby drugim zawodnikiem po Tonim Martinezie, który w ciągu ostatnich dni trafił do akademii Młotów. 

16-latek jest bardzo wysoko oceniany w Anglii i ostatnio zainteresowane usługami tego gracza były takie firmy jak: Arsenal, Manchester United czy Liverpool. Jednak wszystko wskazuję na to, że to West Ham wygra wyścig o tego ofensywnie przysposobionego piłkarza.

Quina nie chce zostać na Stamford Bridge, gdyż nie jest zadowolony z kierunku w jakim podąża klub. Urodzony w Gwinei Bissau zawodnik wychował się w Portugalii i swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Benfice Lizbona, jednak w wieku 13 lat został pozyskany przez The Blues.

Ten utalentowany piłkarz występuje przede wszystkim na pozycji numer 10, jednak z powodzeniem radzi sobie również na skrzydle. Jego największymi atutami są szybkość oraz drybling. Obecnie Domingos reprezentuje Portugalię do lat 17.