Menedżer David Moyes, może ubiegać się o stanowisko menadżera Crystal Palace w przyszłym roku? Palace właśnie powołało Olivera Glasnera na umowę obowiązującą do lata 2026 roku, więc mówienie o powiązaniu Moyesa z tym stanowiskiem, jest dość odważne. 

The Hammers są obecnie w naprawdę kiepskiej formie, więc nie ma nic szalonego w przewidywaniu, że Moyes nie będzie prowadził klubu w przyszłym roku. Jednak sugerowanie, że będzie on szefem na Selhurst Park, jest naprawdę zbyt „mocne”. Glasner musiałby naprawdę przeżyć szok, gdyby stracił pracę w ciągu maksymalnie 12 miesięcy.

Jeden z dziennikarzy piłkarskich uważa jednak, że mogłoby się to zdarzyć…

Irlandzki ekspert piłkarski – Ger Gilroy wypowiadał się w podcaście Off The Ball o Moyesie i jego przyszłości w piłce. Gilroy zasugerował, że widzi, jak Szkot przejmie stery w Palace w przyszłym roku.

Ktoś w przyszłym roku zatrudni Davida Moyesa i będzie mu płacił 1,5–2 miliony funtów rocznie, aby uniknąć degradacji. Crystal Palace by go na pewno chciał – mówił.

To nie wydaje się w żadnym stopniu prawdopodobne. Glasner to bardzo dobry i ambitny trener i wykona dobrą robotę w Palace. David Moyes prawdopodobnie nie będzie w West Hamie w przyszłym roku o tej porze, ale mówienie, że będzie prowadził Crystal Palace to jak wróżenie z fusów. Ma na to takie same szanse, jak na prowadzenie wielu innych drużyn. Ciężko natomiast wyobrazić sobie jego powrót do Evertonu lub klubu w Szkocji.