Nastąpił ogromny zwrot akcji w walce West Hamu i Spurs o najlepszego przyjaciela Gianluci Scamacci – Davide Frattesiego. Gracz ujawnił swój wybór.

Seria doniesień z ostatnich miesiecy informowała, że ​​West Ham i Tottenham walczą o podpisanie kontraktu z włoskim pomocnikiem Frattesim w styczniu.

Zarówno David Moyes, jak i Antonio Conte chcą wzmocnić swoje pozycje środkowych pomocników. Zainteresowanie graczem płynie także z innych klubów Premier League.

Włoch podjął decyzję 

Na pierwszy rzut oka, gdy Spurs jest w Lidze Mistrzów, Moyes mógł mieć mniej argumentów, aby zwabić Frattesiego do West Hamu, niż rywale.

Boorąc pod uwagę kontrastującą formę obu drużyn do tej pory, wielu mogłoby pomyśleć, że Conte jest faworytem w tej rywalizacji.

Były nadzieje, że włoski napastnik Gianluca Scamacca może pomóc Młotom w negocjacjach, ponieważ gracze są najlepszymi przyjaciółmi.

Nastąpił ogromny zwrot akcji – Frattesi ujawnia swój wybór

Gracz jednoznacznie powiedział Corriere dello Sport, że wróci do Rzymu.

Latem wrócę do Romy, ponieważ zatoczyłoby to dla mnie koło.

Pełny wywiad zostanie opublikowany jutro, a Football Italia twierdzi, że komentarz 23-latka przekreślił wszelkie nadzieje zainteresowanych klubów Premier League na pozyskanie Frattesiego.