Pobyt w Australii zapowiada się pięknie. West Ham chce rywalizować w meczach, które tam rozegra i dzięki temu odpowiednio przygotować się do startu sezonu.

To będzie piękna podróż do Australii. To miejsce, w którym większość z nas jeszcze nie była i będzie to niesamowite przeżycie – powiedział Fornals. Wspaniale będzie cieszyć się treningami i meczami na innym kontynencie. Chcemy rywalizować w meczach, które gramy i odpowiednio przygotować się do startu sezonu.

Wróciliśmy do Rush Green w czwartek i spotkaliśmy się na treningu z uśmiechem. Chłopcy rywalizują, ponieważ wszyscy chcemy grać, ale atmosfera jest jak zawsze świetna.

To było lato, o jakim nigdy bym nie śnił. To był nierealny miesiąc i naprawdę dobrze zakończyliśmy sezon, a finał sprawił, że każdy z nas był bardzo szczęśliwy i dumny. Mój ślub też był piękny, więc to był bardzo dobry czas.

Pomimo niezapomnianego zakończenia poprzedniego sezonu, który na długo pozostanie w pamięci, Fornals i jego koledzy z drużyny skupią się teraz na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu

W piłce nożnej naprawdę trudno jest myśleć wstecz. Wszystko, co dzieje się w przyszłości ma znaczenie. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z tego, co osiągnęliśmy w zeszłym sezonie, ale musimy iść dalej i patrzeć w przyszłość.

Chcemy być jak najbardziej konkurencyjni we wszystkich grach. West Ham się rozwija – będziemy rywalizować w Europie trzeci sezon z rzędu. Musimy wyciągnąć z tego wnioski i kontynuować to, ponieważ chcemy być konkurencyjni we wszystkich czterech rozgrywkach w nadchodzącym sezonie.

Będzie to piąty sezon Fornalsa w barwach West Hamu

Każdy sezon jest wyjątkowy i muszę spróbować dać z siebie wszystko. To, co staram się robić każdego dnia, na każdym treningu i meczu, to ciężka praca i tworzenie jeszcze bardziej wyjątkowych chwil. Dla mnie dołączenie do West Hamu było nierealne, a rozpoczynam tutaj swój piąty sezon, co oznacza, że ​​rozegram więcej zawodowych kampanii w Anglii niż w Hiszpanii – jestem naprawdę szczęśliwy.