45 funtów – tyle zapłacą kibice żeby zobaczyć rewanżowy mecz West Hamu z FC Lusitanos. Rywale z Andory pewnie tak jak ja są już przekonani, że to ich ostatni mecz w eliminacjach do Ligi Europy dlatego wyżyłowali cenę za wejściówkę do takiego poziomu. Mecz musi się odbyć, formalności musi stać się za dość. Pytanie tylko jak wysoko Młoty pokonają w Andorze przeciwnika.

Chciałem napisać, że musiałaby stać się tragedia aby West Ham odpadł w tym dwumeczu. Jednak w tym przypadku nie potrafię założyć czarnego scenariusza. Nie ma sensu dywagować, rozważać niemożliwego. West Ham pojechał do Andory po pewną wygraną. Na rozważania nad szansami, typowania rezultatu przyjdzie czas w kolejnych rundach.

lusi_ticket

Dla przypomnienia – tydzień temu West Ham wygrał u siebie z FC Lusitanos 3:0. Bramki dla Młotów strzelali: 2 razy Sakho i raz James Tomkins. W składzie zobaczyliśmy kilku młodych zawodników takich jak Reece Oxford, Elliott Lee, Reece Burke. Szansę za grę w wyjściowej jedenastce dostali także Matt Jarvis i Diego Poyet.

Jak będzie wyglądać wyjściowy skład w czwartek? Prawdopodobnie nie będzie się wiele różnił. Na oficjalnej stronie klubu możemy przeczytać, że ponownie będzie to mieszanka młodych z doświadczonymi. Tym razem jednak Terry Westley nie podał składu na dzień przed spotkaniem. Możemy się jednak domyślać, że na boisku zobaczymy Joey’a O’Briena gdyż będzie to jego spotkanie nr 100 w barwach Młotów. Josh Cullen, Diafra Sakho, Reece Burke, Reece Oxford, Djair Parfitt-Williams – ci piłkarze również powinni znaleźć się w wyjściowej jedenastce.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 polskiego czasu. Zapraszamy do komentowania meczu wspólnie z nami na naszym fanpage’u.