Napastnik West Ham Ashley Fletcher nie może doczekać się już startu przygotowań do sezonu i wyjazdu na zgrupowanie do Austrii. 

21-latek w poprzednim sezonie bardzo dobrze zaprezentował się podczas pre-season w Austrii i teraz ma nadzieję, że historia się powtórzy. Były zawodnik Barnsley FC strzelił dwie bramki w sparingach z FC Slovacko i Karlsruher SC.

Pomimo spekulacji łączących nowych napastników z West Hamem, Fletcher chce jak najlepiej zaprezentować się na treningach i wywżeć wrażenie na Slavenie Biliciu.

 – Tak samo było w zeszłym roku. Wszyscy mówili, że potrzebujemy napastnika za 20 milionów funtów, ale tacy są trudni do zdobycia. Nie jest łatwo znaleźć dobrego gracza, który będzie regularnie zdobywał gole w Premier League, szczególnie tych którzy przychodzą z zagranicy. Jako młody zawodnik chce grać jak najlepiej, jeśli będę miał możliwość występów to trener może na mnie liczyć. – powiedział Anglik

 – Patrzę na przykład Marcusa Rashforda, który dostał swoją szansę w zespole i w tej chwili jest jednym z najlepszych napastników w Anglii. To samo można powiedzieć o Harrym Kane. Nie ma zbyt wielu młodych angielskich napastników w Premier League, więc miejmy nadzieję, że w tym sezonie dostanę więcej minut na boisku. Moją ambicją jest regularna gra w tak wielkim klubie jak West Ham. 

 – Ostatni sezon był dla mnie dobrą nauką. Będę pracował nad sobą, aby stać się bardziej sprawniejszym i silniejszym podczas pre-season. 

Fletcher dodał, że wsparcie kibiców Młotów pomaga mu w dążeniu do sukcesów i stania się zawodnikiem regularnie grającym w Premier League. Postawa i talent młodego snajpera zrobiła wrażenie na Claret & Blue Army i fani starają się wspierać Asha.

 – Wsparcie kibiców dla młodego angielskiego napastnika to wielki impuls. Chcę wykorzystać swoją szansę i dać do myślenia menedżerowi, że zasługuję na więcej minut. Muszę wyjść na boisko i pokazać fanom dlaczego powinienem grać. Oni są fantastyczni, wspierają klub i zawsze są ze mną. Mogę im tylko podziękować za ich wsparcie. – zakonczył były zawodnik Manchesteru United