W ostatnich dniach trwa dyskusja na temat przyszłości Sofiane’a Feghouliego w West Hamie. Według doniesień medialnych Algierczyk dogadał się z Romą w sprawie kontraktu indywidualnego i jego półroczne wypożyczenie miało stać się faktem w ciągu najbliższych dni. 

Co ciekawe Młoty zablokowały całą transakcję i niewykluczone, że skrzydłowy zostanie na London Stadium. Taką informację podał szanowany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio.

Powody niepowodzenia tej transakcji są dwa. Po pierwsze Slaven Bilić ma za wąską kadrę i odejście reprezentanta Algierii odebrałoby Chorwatowi możliwość rotacji. Drugi powód do oferta zaproponowana przez Rzymian. West Ham chce za wypożyczenie piłkarza 2 miliony euro i wpisanie w umowę możliwość transferu definitywnego za 12 milionów euro. Włoski klub proponuje jednak tylko osiem.

Jeśli jednak West Ham zdecydowałby się na wypożyczenie Feghouliego to musiałby pozyskać nowego skrzydłowego już w styczniu. W tym kontekście najpoważniej wymienia się Roberta Snodgrassa z Hull City.