Łukasz Fabiański w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu wyznał, że ciężka praca Młotów na treningach w końcu przynosi efekty w meczach.

Do West Hamu przed sezonem doszło dziewięciu nowych zawodników i drużyna Manuela Pellegriniego dopiero w piątej kolejce Premier League zapunktowała. Od tej pory WHU zdobył siedem punktów w lidze i rozbił Macclesfield aż 8:0. Reprezentant Polski jest przekonany, że proces zgrywania się zespołu przebiega coraz lepiej i widać tego efekty.

Widzieliśmy, że po meczach z Evertonem i Chelsea zespół zaczął lepiej wyglądać. Widzieliśmy, że jeśli będziemy grali z taką intensywnością, którą pokazaliśmy w ostatnich meczach to jesteśmy w stanie zapunktować z Manchesterem United. Wszyscy są zadowoleni z tego co pokazaliśmy w sobotę. Wynik, trzy punkty i występ zespołu były bardzo dobre. To duży krok naprzód. – mówi Łukasz Fabiański

Jesteśmy niepokonani od czterech spotkań po pierwszych przegranych czterech meczach. Mamy nadzieję, że nadal będziemy się rozwijać jako zespół i grupa. To co otrzymaliśmy w zeszłym tygodniu to przekonanie, że możemy rywalizować z najlepszymi drużynami w lidze. Musimy nadal być skoncentrowani i ciężko pracować, aby zdobywać punkty we wszystkich meczach.