25-letni Bowen cieszy się jak dotąd niesamowitym sezonem, mając już na swoim koncie pięć bramek i dziewięć asyst w 21 występach w Premier League. Bramkarz West Hamu twierdzi, że jego kolega z drużyny zasługuje na powołanie do reprezentacji Anglii.

Bowen jest w świetnej formie – strzelił łącznie osiem goli we wszystkich rozgrywkach (5 w Premier League). Ostatnio dopisał na swoje konto 2 celne trafienia w meczu z Norwich City.

Fabiański po tym meczu wspomniał o byłym zawodniku Hull City: Bowen zajmuje się treningiem w bardzo opanowany i spokojny sposób, niesamowicie się rozwija, ponieważ dużo i ciężko pracuje (Football.london) .

W ostatnich miesiącach Bowen był powiązany z przeprowadzką do Liverpoolu

Jarrod był niesamowity, odkąd podpisał kontrakt z naszym klubem – od pierwszej chwili – powiedział Fabiański. Poprawił się w wykańczaniu akcji, jakości gry i wyczuciu czasu. Jest silny i potężny – cieszymy się, że go mamy.

Każdy obrońca, który gra przeciwko niemu, ma trochę problemów, więc stał się dużym zagrożeniem i moim zdaniem naprawdę zasługuje na to, aby dostać szansę gry z reprezentacją Anglii.

Jest bardzo cichy i skupia się głównie na piłce, co świadczy o jego profesjonalizmie. Swoją pracę wykonuje bardzo sumiennie i naprawdę jest skupiony na tym co robi. Mam nadzieję, że nadal będzie się poprawiał i Gareth Southgate da mu szansę.