Już w piątek Młoty zmierzą się z Manchesterem City w ramach 3. rundy FA Cup. Podopieczni Slavena Bilicia w ostatnim czasie mają dość napięty terminarz. Od świąt rozegraliśmy już 3 mecze. Jeden udało się wygrać, dwa pozostałe zakończyły się porażką. 

W pamięci kibiców na pewno na długo zapadnie ostatnia porażka z Manchesterem United. Młoty po dwóch fatalnych decyzjach sędziego Mike’a Deana przegrały z Czerwonymi Diabłami 0:2. Czas jednak o tym zapomnieć i skupić się na inne drużynie z Manchesteru – The Citizens.

Zagadką jest jak Slaven Bilić potraktuje rozgrywki pucharowe. Chorwat znany jest raczej ze skupiania swojej uwagi na lidze.

Ekipa Pepa Guardioli w ostatnich dniach wygrała z Hull i Burnley, jednak porażka z Liverpoolem na pewno mocno obniżyła szanse Manchesteru City w walce o mistrzostwo Premier League. Jeśli nasi rywale chcą w tym roku zdobywać trofea powinni poważnie potraktować FA Cup.

Sytuacja kadrowa

W drużynie Młotów na pewno zobaczymy kilka zmian. Po pierwsze – jest to mecz pucharowy, po drugie – obciążenie meczowe jest duże i rotacje są nieuniknione.

W bramce powinniśmy zobaczyć Adriana. Do linii pomocy prawdopodobnie wróci Mark Noble, zaś w ataku spodziewam się Andy’ego Carrolla. Niżej moja przewidywana jedenastka: