Oto kilka najnowszych informacji dotyczących sytuacji transferowej, która jest dość napięta. Wciąż pozostaje wiele niewiadomych, czasu jest coraz mniej, a potrzeba pozyskania nowych graczy nie zmienia się. Wszyscy patrzą więc na ręce włodarzy i oczekują jak najszybszych i sensownych ruchów transferowych. 

ExWHUemployee – najświeższe doniesienia 

  • Możemy potwierdzić, że historia trzeciej oferty dla belgijskiego pomocnika Amadou Onany jest prawdziwa. Mówi się, że wynosi około 35 milionów funtów – czekamy na odpowiedź od Lille.
  • Oczekuje się, że Jesse Lingard w najbliższych dniach podejmie decyzję, do którego klubu dołączy. Gracz zaczyna publikować tajemnicze filmy na tiktoku, aby zasugerować, że podjął już decyzję. Jeśli przeanalizujemy owe nagrania, wygląda na to, że odrzuca opcję większej ilości pieniędzy i wraca do swoich korzeni, którymi może być West Ham.

Rozmawiałem z kilkoma osobami z West Hamu wcześniej i nie zostali jeszcze poinformowani o jego decyzji, ale ludzie w klubie mają nadzieję, że wybierze nas. W takim przypadku będzie to duża „premia” dla Moyesa, który jest zdeterminowany, aby ponownie zabezpieczyć  podpis tego gracza – podał Ex.

Mówi się, że są tworzone dla niego trzy oferty w Premier League – pochodzą z West Hamu, Evertonu i Newcastle, a także ma szereg propozycji z zagranicy, w tym z klubów z Arabii Saudyjskiej

Wydaje się jednak, że zawodnik ma największe szanse na dostanie się do reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata grając z West Hamem i zaczyna być tego coraz bardziej świadomy. Jak wiemy, w przypadku Lingarda wszystko wydaje się zmieniać dość intensywnie, ale mamy nadzieję, że swoją decyzję podejmie szybko i będzie ona korzystna dla Davida Moyesa.

PSG zabiegało w ostatnich tygodniach o względy Gianluki Scamaccy oraz Hugo Ekitike. Finalizują aktualnie transfer drugiego z nich – pełne porozumienie zostało podobno osiągnięte

W przypadku pierwszego nie wszystko jest jeszcze przesądzone, ale PSG nie pali się do spełnienia oczekiwań Sassuolo i włączenia do licytacji o zawodnika z West Hamem United.

Od dzisiejszego ranka wciąż rozmawialiśmy z Sassuolo w sprawie umowy dotyczącej Scamaccy. Wydaje się, że Sassuolo ma nadzieję, że inny klub dołączy do negocjacji, szczególnie iż PSG przeszło do konkretnych rozmów z Hugo Ekitike. Istnieje chęć jak najszybszego sfinalizowania tej transakcji ze strony West Hamu.

Rozmowy z Chelsea na temat transferu Armando Broji nadal trwają, ale ci wydają się mniej skłonni do kompromisu niż Sassuolo, co nie znaczy, że się poddaliśmy. Chelsea zdaje sobie sprawę z tego, ile jesteśmy gotowi zapłacić, ale nadal chcą mieć więcej czasu na ocenę zawodnika.

Ciągle pytam, czy oferta została złożona, czy nie. W moich oczach nie ma różnicy, ponieważ klub wie, ile chcemy zapłacić – było to dyskutowane, więc moim zdaniem jest to rzetelna i wiarygodna oferta, ale tak jest od kilku tygodni, więc nic nie można potwierdzać póki co – powiedział informator klubowy.

Inne:

  • Niektórzy z międzynarodowych graczy mają jutro wrócić do składu, aby zagrać w Reading, gdzie będą mieli nadzieję na zdobycie jak największej ilości minut na boisku. Te mecze są również kluczowe dla niektórych piłkarzy z akademii, których przyszłość pozostaje jeszcze nierozstrzygnięta.