Wilki mają nadzieję na sfinalizowanie transakcji o wartości 2,5 miliona funtów – trwają negocjacje. Cresswell jest obecnie z West Hamem na ich przedsezonowym tournée po Australii, ale nie zagrał we wtorkowym meczu towarzyskim ze Spurs.

Uważa się, że 33-letni obrońca jest zainteresowany transferem, a kluby dyskutują o ruchu dla byłego  reprezentanta Anglii. Gracz ma jeszcze rok do końca kontraktu.

Możemy potwierdzić, że było zainteresowanie lewym obrońcą Aaronem Cresswellem. Kluby są gotowe zaoferować mu dłuższy kontrakt niż jego obecny – roczny – z West Hamem. Mówi się, że Wilki są na pierwszym miejscu w tych rozmowach. West Ham zidentyfikował kilku zastępców lewego obrońcy, w tym Iana Maatsena z Chelsea, który był wypożyczony w Burnley w zeszłym sezonie oraz kilku graczy z ligi francuskiej.

Klub chce podpisać nowy kontrakt z Jarrodem Bowenem i z kilkoma młodszymi graczami. Chcą związać Bowena dłuższą umową ze zwiększonymi płacami – podał ExWHUemployee.

Fulham odrzuciło pierwszą ofertę West Hamu za Joao Palhinhę – rzekomo zawodnik chce przenieść się do Londynu i może porozmawiać ze swoim klubem, aby zobaczyć, jakie są tam wobec niego plany. Według ostatniego raportu wiadomo, iż West Ham ma kilka innych celów na defensywnych pomocników, więc Fulham musiałby znacznie obniżyć swoje wymagania, aby doszło do transakcji.

Cały zespół wraca już do Londynu – w godzinach wczesnopopołudniowych czasu polskiego wystartowali w drogę powrotną. Lot trwa 17 i pół godziny.