West Ham United powoli zaczyna się przygotowywać do letniego okienka transferowego. Jak informuje ExWHUemployee, klub będzie badał rynek wolnych agentów, ponieważ po zakończeniu obecnych rozgrywek, kończą się kontrakty wielu graczom, których Młoty chciały pozyskać w przeszłości.

– Na pewno przyjrzymy się rynkowi wolnych agentów. Nie ma co do tego wątpliwości. Wielu graczy, którymi byliśmy wcześniej zainteresowani, a nawet oferowaliśmy za nich wielkie sumy – będzie dostępnych za darmo, więc widzę, że będziemy robić tutaj jakieś ruchy. Oczywistymi kandydatami będą Jesse Lingard, który kochał czas spędzony w klubie, a także James Tarkowski. Również Ben Brereton Diaz może być graczem do którego wrócimy. Diaz choć technicznie nie będzie bez kontraktu, ponieważ Blackburn ma opcję przedłużenia jego umowy o rok, to nadal będzie dostępny na rynku za kwotę, która będzie miała dobry stosunek jakości do ceny. Oczywiste jest, że jeśli zawodnicy na którym nam zależy są bez kontraktu to będziemy chcieli ich pozyskać. Chociaż to dopiero początek planowania, bo przecież jeszcze nie wiemy czy zagramy w przyszłym sezonie w Europie. To będzie miało kluczowy wpływ na to jacy zawodnicy będą chcieli do nas dołączyć – napisał ExWHUemployee.

Klub rozważa również pozyskanie Divocka Origiego, którego umowa z Liverpoolem wygaśnie po zakończeniu obecnych rozgrywek. Na radarze jest też Christian Eriksen z Brentford.