West Ham miał w ten weekend postawić na Michaila Antonio. Niestety Jamajczyk doznał kolejnej kontuzji na piątkowym treningu i opuści dzisiejszy mecz. Biorąc pod uwagę, że w piątek zakończył trening z dużym bólem, oczekuje się, że może być poza grą przez około miesiąc.

– David Moyes obiecał drużynie tydzień wolnego od treningu, pod warunkiem, że wygrają dziś z Bristol City.  West Ham kolejny spotkanie rozegra dopiero w niedzielę 21 stycznia, gdzie zmierzy się z Sheffield United na wyjeździe. Oczekuje się, że menadżer wystawi w tym meczu silną drużynę.

– Gracze akademii, którzy chcieliby zdobyć trochę doświadczenia, nie dostaną dziś szansy – rozegrali w piątek mecz przeciwko Dagenham Redbridge, a także we wtorek mają bardzo ważne spotkanie na wyjeździe z Wycombe Wanderers. Jedynymi zawodnikami, którzy mogą mieć szansę na występ, są Mubama i ewentualnie Marshall.

– Conor Coventry może być również dostępny – prawdopodobnie będzie to jednak jego ostatnie spotkanie w koszulce West Hamu. Nie oczekuje się, że któryś z tych graczy rozpocznie mecz w wyjściowym składzie.

– Kolejną zmianą, której się oczekuje jest zmiana obsady bramki – powinien powrócić do niej Łukasz Fabiański.

– W najbliższych meczach nie będą dostępni: Mohammed Kudus i Nayef Aguerd. Wyjechali na mecze Pucharu Narodów Afryki.

Autor: Natalia Stokfisz