ExWHUemployee opublikował najnowszą aktualizację transferową na swoim koncie Patreon. Według informatora Młotów, rozmowy na temat pozyskania Thilo Kehrera postępują.

– Możemy potwierdzić, że rozmowy na temat Thilo Kehrera z PSG postępują. Przeprowadziliśmy rozmowy z jego agentem, aby ustalić, jakie są prawdopodobne płace i honoraria agenta. Ten transfer jest w tej chwili priorytetem i obecnie trwają kolejne rozmowy, aby spróbować zbliżyć się do uzgodnionej opłaty, oraz dowiedzieć się czego oczekuje gracz. Pojawiły się doniesienia, że ​​wysłaliśmy ofertę za Attilę Szalaia, ale w tej chwili uważamy, że ten ruch pozostaje na etapie rozmów i na razie nie jest to zamknięte – mówi Ex. 

Pojawiły się też informacje na temat dwóch innych graczy – Conora Gallaghera z Chelsea oraz Bamby Dienga z Olympique Marsylia.

– Prowadzimy rozmowy dotyczące wielu graczy. Jesteśmy w ciągłym dialogu z Chelsea odnośnie Conora Gallaghera i ruszymy za niego, jeśli zostanie dostępny na rynku transferowym. Kolejnym graczem, na który warto zwrócić uwagę, jest Bamba Dieng z Marsylii. Byliśmy wcześniej zainteresowani tym napastnikiem. Plotka głosi, że jego klub wystawił go na sprzedaż. Chociaż nie wierzę, że teraz zrobiliśmy dla niego jakieś ruchy, ale jest kimś, kogo Moyes może ponownie rozważyć.