Najnowsze wiadomości dotyczące kontuzji w drużynie West Hamu United przed pierwszym meczem ćwierćfinałowym Ligi Konferencyjnej Europy, który rozegrany zostanie w czwartkowy wieczór na Ghelamco Arena są dość optymistyczne.

Wiadomo, że West Ham będzie chciał przedłużyć swoją serię dziesięciu zwycięstw w Lidze Konferencyjnej Europy w tym tygodniu

ExWHU potwierdził, że Lucas Paqueta wrócił do treningów. Według planów będzie uczestniczył w nich przez cały tydzień i powinien być gotowy na jutrzejsze spotkanie w europejskich pucharach z Gent. We wtorek wieczorem klub opublikował film z treningu, na którym Paqueta został sfilmowany podczas sesji, co sugeruje, że może on być brany pod uwagę do podstawowego składu na mecz w Belgii.

Oczywiście to, czy zostanie wybrany do kadry meczowej, czy nie, nie zostało jeszcze rozstrzygnięte, ale najważniejsze wieści są taki, że kontuzja była niewielka i gracz będzie mógł trenować regularnie z zespołem.

Gianluca Scamacca nie wrócił jeszcze do treningów i wygląda na to, że nie będzie dostępny do selekcji przez kilka tygodni. Napastnik opuścił wszystkie trzy mecze West Hamu w Premier League od czasu powrotu z reprezentacyjnej przerwy z powodu kontuzji kolana. Będąc częścią kadry Włoch na ich mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2024 przeciwko Anglii i Malcie, Scamacca schodził z ławki w obu meczach. Wrócił jednak do wschodniego Londynu z problemem z kolanem, przez który opuszcza kolejne gry.