ExWHUemployee zdementował informacje dotyczące planów pozyskania Andrea Belottiego. West Ham nie zaoferował mu kontraktu, a Moyes nie jest zainteresowany na tyle, by starać się o taki transfer.

Raporty sugerowały, że Belotti był zainteresowany Młotami w letnim oknie, ponieważ jego kontrakt w Turynie ma wygasnąć pod koniec bieżącego sezonu.

Włoch ma podobne cechy do Antonio, ponieważ jest fizycznym, krępym napastnikiem, dobrym zarówno w grze nogami, jak i głową. Jego ilość trafień zmniejsza się w ostatnim czasie, może dlatego, że nie gra tak regularnie, ale może dlatego, że nie jest już tak dobry, jak kiedyś?

Możemy potwierdzić z jednego z naszych najlepszych źródeł, że nie zaoferowaliśmy współpracy włoskiemu napastnikowi, pomimo doniesień medialnych. Nasze źródło mówi, że chociaż jego dyspozycyjność została przekazana Moyesowi zeszłego lata i w styczniu tego roku, menedżer nie uważa, że Belotti ​​ma cechy, które pasowałyby do jego zespołu. Uważa się również, że nie wliczając trafień z rzutów karnych, jego liczba goli znacznie spadła a w ciągu ostatnich dwóch lat – napisał ExWHUemployee.

Wygląda na to, że agenci Włocha pracują po godzinach, aby skłonić swojego klienta do przeprowadzki, ale Moyes wydaje się być całkiem pewny swojego planu i nie zamierza zmieniać zdania.

To sugerowałoby, że rzeczywiście istnieje określony profil i poziom jakości, które Moyes chce wprowadzić do drużyny i nie odejdzie od swoich wymagań, jednak może być zmuszony do ustępstw, jeśli nie może osiągnąć swoich głównych celów.

Jeśli wiadomo już, że Belotti nie wchodzi w grę, fani będą chcieli wiedzieć, kto jest głównym celem na pozycję napastnika, ponieważ tajemnicą poliszynela jest to, że klub chce wzmocnić skład w tym obszarze.