Według ExWHUemployee West Ham nie rozważa natychmiastowego transferu ofensywnego pomocnika Atalanty, Rusłana Malinowskiego. Raporty, które twierdzą, że Młoty  zbliżają się do podpisania kontraktu z 29-latkiem, są obecnie dalekie od prawdy.

Podczas gdy reprezentant Ukrainy spełnia wymagania klubu, nie uważa się, że priorytetem jest dla niego ruch w styczniu

Pomimo doniesień łączących nas z podpisaniem kontraktu z Rusłanem Malinowskim z Atalanty, możemy potwierdzić, nie są one zgodne z prawdą. 29-letniemu reprezentantowi Ukrainy latem kończy się kontrakt, więc zaznaczamy go jedynie jako zawodnika, którego należy obserwować. Nie wykonano żadnego ruchu w stronę podpisu – podał Ex.

Młoty desperacko potrzebują kogoś, kto może być ulepszeniem pozycji, na której znajduje się Tomáš Souček i sprawić, że Lucas Paqueta będzie mógł wrócić do pomocy. Brazylijczyk jest lepszy, gdy gra w dwójce razem z Declanem Rice’em – mogą tworzyć mocną parę do końca sezonu.

Chociaż Malinovski jest przyzwoitym graczem, zbliża się do trzydziestki i z pewnością zajmie mu trochę czasu, zanim przystosuje się do życia w Premier League. To także ma znaczenie. Może nie być gotowy na fizyczność i tempo angielskiej ekstraklasy. Jeśli chcą go sprowadzić w styczniu, nie będzie to również opłacalny interes, ponieważ będzie ich kosztował około 17,3 miliona funtów.

Młoty potrzebują kogoś, kto jest przyzwyczajony do gry w Premier League lub kogoś młodszego, kto będzie w stanie szybciej się przystosować i wejść do składu meczowego praktycznie natychmiast