West Ham otrzymał wiadomość, że Lucas Paqueta może być nieobecny przez ponad miesiąc po kontuzji, z powodu której zszedł z boiska w meczu przeciwko Bristol City.

  • Brazylijczyk będzie wymagał dalszej oceny specjalistycznej, ale wiadomo już, że nie zagra w styczniu. Klub będzie przeprowadzał szczegółową diagnostykę, aby uzyskać dokładny zakres urazu, ale nie wygląda to zbyt pozytywnie. Londyńczycy mają nadzieję, że specjalista może zaoferować alternatywną diagnozę z bardziej pozytywnym wynikiem.
  • Druga aktualizacja dotyczy Jarroda Bowena, którego kostka była tak spuchnięta, że trudno było przeprowadzić badania. Odbędzie się dalsza diagnostyka, ale trzeba zaczekać, aby zszedł obrzęk, zanim będzie można ocenić skalę urazu.
  • Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o Mavropanosa, który cierpi na uraz żebra i klatka piersiowej.
  • Uważa się, że Michael Antonio będzie poza grą przez ponad miesiąc po kontuzji, której doznał na boisku treningowym na kilka dni przed powrotem do gry po przerwie spowodowanej także urazem (Jamajczyk pauzował od listopada).

Ta wiadomość skłoniła West Ham do zintensyfikowania rekrutacji w celu pozyskania graczy, którzy zastąpią kontuzjowanych zawodników Młotów.