Według ExWHUemployee, Darren Randolph opuści London Stadium, podczas zimowego okienka transferowego. Młoty liczą, że uda się sprzedać zawodnika półtora roku przed wygaśnięciem kontraktu. 

Irlandczyk w poprzednich rozgrywkach był zmiennikiem Łukasza Fabiańskiego, ale po transferze Alphonse’a Areoli spadł jeszcze niżej w hierarchii. 34-latek nie ma żadnych szans na grę w drużynie Davida Moyesa i obecnie pełni rolę golkipera numer trzy.

Jego umowa z klubem wygasa w czerwcu 2023 roku, a więc jest jeszcze ważna przez półtora sezonu. Klub chciałby usunąć bramkarza z listy płac, bo utrzymywanie trzeciego bramkarza, z zarobkami na poziomie 30-40 tysięcy funtów tygodniowo, nie jest opłacalne dla Młotów. Oczekuje się, że West Ham jest gotowy wytransferować 50-krotnego reprezentanta Irlandii za około dwa miliony funtów.

W przyszłym sezonie Młoty chcą, aby rolę bramkarza numer dwa lub trzy pełnił, ktoś dużo młodszy. Szansę na to mają dwaj wypożyczeni golkiperzy – Nathan Trott i Joseph Anang, choć wysoko stoją też akcje młodego Węgra – Krisztiana Hegyi’ego. Ostatnio pojawiły się też informacje o zainteresowaniu Samem Johnstonem, którego kontrakt z WBA wygaśnie w lipcu. Jego przejście raczej oznaczałoby odejście jednego z dwójki Fabiański – Areola.