Znany i szanowany ExWHUempoyee za pośrednictwem strony The West Ham Way poinformował o najnowszej aktualnej sytuacji transferowej West Hamu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Manuel Pellegrini jest zadowolony ze swojego składu, ale chce pozyskać jednego lub dwóch zawodników wysokiej klasy, aby wzmocnić zespół. Chilijczyk chce ofensywnego pomocnika i napastnika, który potrafi grać szybką ofensywną piłkę na dużej intensywności.

Pablo Fornals z Villarrealu jest teraz celem transferowym numer jeden West Hamu.

Obecnie klub ma złożone trzy konkretne oferty za środkowych pomocników i ma nadzieję zawrzeć umowę z Fornalsem w ciągu 72 godzin. West Ham jest także w zaawansowanych rozmowach z dwoma innymi pomocnikami, ale dalsze negocjacje zależą od sfinalizowania celu numer jeden. Za każdego z piłkarzy została złożona oferta w okolicach 30-35 milionów euro.

Większość budżetu transferowego zostanie zainwestowane w pomocnika i napastnika. Reszta transferów to będą wypożyczenia lub wytargowane okazje.

Umowa transferu Stanislava Lobotki okazała się nie przedstawiać „stosunku jakości do ceny” i West Ham patrzy na inne cele. Maxi Gomez nadal jest celem, ale transfer nie jest blisko. Negocjacje mogą się przeciągnąć przez większą część lata.

Jack Wilshere jest uważany przez Manuela Pellegriniego za bardzo ważnego zawodnika West Hamu w przyszłym sezonie.

Reece Oxford ma przenieść się do Augsburga.

Pedro Obiangiem interesują się włoskie kluby: AS Roma i Sampdoria.

Chicharito najprawdopodobniej trafi do Valencii. Ostatnio Meksykanin rozmawiał z klubem w sprawie swojej przyszłości. Taki obrót spraw może wpłynąć na lepszą ofertę Młotów za Maxiego Gomeza.

Pomimo potencjalnego przyjścia Pablo Fornalsa do West Hamu, klub negocjuje nowy pięcioletni kontrakt z Manuelem Lanzinim.