Ex WHUemployee potwierdził, że Charlie Adam nie pracuje już w klubie jako trener. Były pomocnik Liverpoolu, Blackpool i Rangers przebywał z drużyną przez kilka pierwszych tygodni przedsezonowych, aby zdobyć trochę doświadczenia, ponieważ chce poszerzać swoje uprawnienia.

Jest szansa, że ​​Moyes będzie chciał ponownie z nim pracować, ponieważ zbudowali dobre relacje, ale w tej chwili nie będzie już związany z pierwszą drużyną.

Kolejnym członkiem personelu, który opuścił klub, jest Elliot Ward. Obecnie objął stanowisko w Colchester United jako trener zespołu do lat 18. Klub szuka zastępstwa i rozmawiał z kilkoma byłymi graczami.

Obecnie głównym celem jest Kehrer z PSG. Rozmowy będą kontynuowane dzisiaj tak, by oferta dla niego została przyjęta. Mamy do czynienia z dużą konkurencją dla reprezentanta Niemiec, głównie z Sewilli, ale zainteresowane są także inne kluby.

Jak wspomnieliśmy we wczorajszej aktualizacji, istnieją inne opcje środkowego obrońcy, które są alternatywą dla Kehrera, ale na razie jest on głównym celem.

Rozmowy będą również kontynuowane z Chelsea

Głównym priorytetem jest próba wypożyczenia Conora Gallaghera, chociaż propozycje były wielokrotnie odrzucane. Jest wielu innych graczy u naszych rywali z zachodniego Londynu, którym powiedziano, że mogą odejść. Zainteresowani bylibyśmy następującymi zawodnikami: Odoi, Pulisic, Loftus-Cheek, prawdopodobnie Barkley (zależny od wynagrodzenia), Broja i jedno lub dwa inne nazwiska, które nie są podawane.

Aston Villa

Villa to kolejny klub, który ma kilku graczy, których moglibyśmy pozyskać z  Mingsem i Watkinsem na czele, ale jak dotąd nie zrobiono żadnego ruchu. Nie bylibyśmy też w stanie wydać dużo na Watkinsa po podpisaniu Scamacci, więc wypożyczenie byłaby pożądaną opcją – taka sama forma preferowana byłaby dla Mingsa.

Wczoraj była mowa w prasie, że West Ham przygotował ofertę 67 milionów funtów dla pomocnika Lyonu i reprezentanta Brazylii Lucasa Paquety. Nie będziemy w stanie zapłacić tak dużo za kreatywnego pomocnika, ale poinformowano, że Lyon obniżył cenę wywoławczą do 30-40 milionów funtów, co może dać nam szansę. Kilka tygodni temu zerwaliśmy zainteresowanie Paquetą. Jest kilku innych ofensywnych pomocników, którzy są na początku listy celów.

Utrzymujemy również zainteresowanie Sarrem z Watfordu i Benem Breretonem-Diazem z Blackburn.  Dennis z Watfordu również może być opcją braną pod uwagę.

Ciągle też jesteśmy zainteresowani lewym obrońcą

Zidentyfikowałem cele w wielu aktualizacjach, a raporty w Chorwacji sugerowały, że jesteśmy blisko pozyskania Borny Sosy za około 17 milionów funtów. Mogę potwierdzić, że jesteśmy zainteresowani zawodnikiem, jednak wiele klubów wysyła oferty – nasze rozmowy nie są tak odległe, jak sugerowano – napisał Ex.