ExWHUemployee: Aktualizacja sytuacji transferowej

ExWHUemployee w swojej najnowsze audycji radiowej omówił najnowszą sytuację transferową klubu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Sytuacja transferowa West Hamu jest taka, że klub musi najpierw sprzedać zawodników zanim kogoś kupi. Klub jest gotowy na sprzedaż za rozsądną cenę Jacka Wilshere’a, Felipe Andersona, Fabiana Balbueny, Manu Lanziniego i Arthura Masuaku.

West Ham omówił z Celtikiem wypożyczenie Albiana Ajetiego z obowiązkiem wykupu. Szwajcar odmówił jednak przenosin do Mistrza Szkocji twierdząc, że może znaleźć sobie lepszy klub.

West Ham jest mocno zainteresowany Eberechim Eze. Włodarze Młotów spotkali się z przedstawicielami Eberechi’ego Eze i jasno określili swoje intencje i chęć zakontraktowania gracza QPR. Klub ma nadzieję, że uda się przekonać młodego Anglika, aby poczekał, aż Młoty sprzedadzą swoich zawodników by móc sfinalizować ten transfer. West Ham postara się wykorzystać Jordana Hugilla do przekonania QPR do transferu Eze, choć klub wolałby najpierw sprzedać Felipe Andersona i te pieniądze wykorzystać na Eze i kilku obrońców.

Declan Rice nie próbował wymusić transferu do Chelsea i klub odrzucił te doniesienia medialne. Młoty nie otrzymały żadnej oferty za Anglika i uważa się, że Chelsea nie stać na pozyskanie pomocnika WHU.

David Moyes chce latem wzmocnić obronę i uważa to za priorytet. Klub interesuje się Antonee Robinsonem z Wigan, Ryanem Manningiem z QPR, Diego Dalotem z Manchesteru United i Jonjoe Kennym z Evertonu.

Młoty nadal są zainteresowane trójką piłkarzy Brentford – Saidem Benhramą, Rico Henrym i Ollim Watkinsem.

Hiszpańskie kluby interesują się transferem Roberto Jimeneza z West Hamu. Być może uda się Młotom nawet zarobić na hiszpańskim bramkarzu.

Wolni agenci Matt Longstaff i Ryan Fraser są na radarze West Hamu.

W tej chwili klub nie ma planu sprzedaży Sebastiena Hallera, ale zamierza pozyskać rezerwowego napastnika, który zastąpi Ajetiego. Josh Maja z Bordeaux jest w kręgu zainteresowań Młotów. Klub interesuje się także kilkoma napastnikami z Championship.

Młody pomocnik Dion McGhee może dołączyć do akademii West Hamu, po tym jak wygasł jego kontrakt z Manchesterem United.

West Ham Poland

FREE
VIEW