Młoty szukają zmiennika dla Michaila Antonio i nikt raczej nie uważa, że Perkins jest gotowy do wykonania takiego zadania w nadchodzącym sezonie. Zamiast tego, West Ham przygląda się napastnikowi Chelsea, Armando Broji.

Broja był wypożyczony do Southampton w zeszłym sezonie. Czy Chelsea może zechcieć spieniężyć 20-latka tego lata?

To nasi zawodnicy i chcę mieć ich przed sezonem, a potem zdecydujemy, co stanie się z nimi dalej – powiedział lakonicznie Tuchel.

Chociaż pojawia się wiele głosów, że 20-latek powinien dostać szansę gry w pierwszym zespole Thomasa Tuchela, zainteresowanie wielu klubów oraz pojawienie się dobrej oferty może sprawić, że zarząd The Blues przemyśli najbliższą przyszłość Albańczyka.

The Daily Mail twierdzi, że Moyes zarejestrował swoje zainteresowanie napastnikiem Albanii. Czy przybycie Broji może przekonać Moyesa, by pozwolił Perkinsowi odejść lub zupełnie na odwrót? 

Lista potencjalnych klubów, które są zainteresowane 20-latkiem nie jest krótka. Newcastle,  Everton , Napoli i Inter Mediolan rozważają pozyskanie Albańczyka, który strzelił dziewięć bramek dla Świętych.

Udany sezon sprawił, że piłkarz przykuł uwagę klubów z całej Europy

West Ham byłoby dla niego dobrą opcją – sposób gry Młotów może mu niezwykle pasować. Młotom brakuje głębi kadry w ofensywie, a dzięki Albańczykowi nie musieliby stale polegać na Antonio, jeżeli chodzi o strzelanie bramek.

Nie jest jasne, ile gracz kosztowałby, gdyby przeszedł do okienka transferowego – raporty wskazały na 25 milionów funtów.