Szef West Hamu powinien priorytetowo traktować negocjacje związane z podpisaniem kontraktu z  Armando Broją i Conorem Gallagherem w letnim oknie transferowym. Duet Blues przeniósłby Młoty na zupełnie nowy poziom. 

Dwa kluczowe obszary, w których podopieczni Moyesa muszą wzmocnić się przed rozpoczęciem następnego sezonu, to środkowy napastnik i środkowy pomocnik. Jak wynika z raportu The Daily Mail, podpisanie kontraktu z Armando Broją, jest priorytetem menedżera tego lata.

Dla West Hamu sprowadzenie Gallaghera i Broi w letnim okienku transferowym, byłoby niesamowicie ekscytujące. Thomas Tuchel nie wykluczył, że ​​obaj gracze opuszczą Stamford Bridge tego lata.

90 milionów funtów dla dwóch zawodników brzmi dość potężnie – byliby całkowicie tego warci?

Broja ma 20 lat, a Gallagher 22, więc obaj mają przed sobą kilkanaście lat gry. Broja spędził ten sezon na wypożyczeniu w Southampton i zrobił ogromne wrażenie swoją grą. Albańczyk udowodnił, że jest napastnikiem, który potrafi odnosić sukcesy na najwyższym poziomie. Jest silny, szybki i ma dobre wykończenia akcji. Zdobył w tym sezonie dziewięć bramek i jedną asystę w 36 meczach. Najbardziej imponująca jest jednak jego wszechstronność.

Thomas Tuchel chce wysłać Conora Gallaghera na wypożyczenie na kolejny rok, aby jeszcze bardziej wspomóc jego rozwój?

Gallagher był wypożyczany ze Stamford Bridge na każdy z ostatnich trzech sezonów. To właśnie w Selhurst Park jego gra poprawiła się najbardziej i pozwoliła stać się regularnym członkiem drużyny Patricka Vieiry.

Jego forma na początku sezonu została nagrodzona pierwszym seniorskim powołaniem do reprezentacji Anglii w listopadzie. Został też wybrany graczem sezonu Palace podczas klubowego rozdania nagród pod koniec sezonu.

22-letni pomocnik zdobył osiem goli i trzy asysty w 33 meczach Premier League dla Palace

Gallagher ma niesamowitą energię, zapał, pasję, determinację i zaangażowanie w grę. Co więcej, jest niesamowicie utalentowany z technicznego punktu widzenia. Gracz Chelsea byłby idealnym dodatkiem do Declana Rice’a i Tomasa Soucka w środku pola.