West Ham United poważnie interesuje się sprowadzeniem dwóch pomocników Newcastle United Androsa Townsenda oraz Georginio Wijnalduma. Po spadku Srok z Premier League te transfery wydają się bardzo prawdopodobne. 

Prostsze wydaje się być sprowadzeniem reprezentanta Anglii, który ma w kontrakcie wpisaną w klauzulę odejścia w przypadku spadku za osiem milionów funtów. Transfer 25-letniego Wijnalduma będzie wiązał się z pewnością z większą kwotą. Holender w tym sezonie był najlepszym piłkarzem Srok i wiele klubów chciałoby mieć go u siebie.

Andros Townsend during the Barclays Premier League match between Everton and Newcastle United played at Goodison Park on February 3rd 2016Obaj gracze mieliby zastąpić w zespole Slavena Bilicia Victora Mosesa oraz Emmanuela Emenike, z którymi West Ham na 99% procent nie zwiąże się długoterminowymi umowami.

W zakończonej wczoraj kampanii Townsend rozegrał 20 spotkań, w których zdobył cztery gole oraz zaliczył trzy asysty. Natomiast Wijnaldum ma na koncie 11 goli i pięć asyst w 40 występach.