Manuel Pellegrini do zakończenia okienka transferowego planuje pozyskać jeszcze defensywnego pomocnika i napastnika. Zdaniem Daily Mirror, Chilijczyk chce, aby nowymi zawodnikami Młotów zostali Danny Drinkwater i Moussa Marega.

West Ham United w ciągu tego lata wydał już na piłkarzy ponad 100 milionów funtów, ale najprawdopodobniej to jeszcze nie koniec. Z klubu ma odejść kilku piłkarzy takich jak Kouyaté, Byram, Oxford czy Hugill. W ich miejsce może przyjśc dwóch lub trzech zawodników.

Priorytetem na końcówkę tego okienka dla Pellegriniego jest defensywny pomocnik. Nasz nowy sternik widziałby w tej roli Drinkwatera, który nie gra regularnie w Chelsea i bardzo możliwe, że znajdzie nowy klub, ale najprawdopodobniej w grę wchodzi wypożyczenie. Wychowanka Manchesteru United chcą także Leicester City, Crystal Palace czy Southampton.

Do klubu ma trafić także nowy napastnik i tutaj celem jest strzelec 23 goli w poprzednim sezonie dla FC Porto Moussa Marega. Jednak jego przenosiny na London Stadium będą bardzo trudne do zrealizowania, ponieważ Smoki żądają ponad 20 milionów funtów.

Ostatnia pozycja, która może zostać wzmocniona jeszcze przed startem sezonu to ofensywny pomocnik i do tej roli przymierzany jest znany we wschodnim Londynie João Mário. Inter chce sprzedać Portugalczyka, ale jeśli nie znajdzie się chętny to gracz powędruje na wypożyczenie przed upływem Deadline Day, który przypada na 9 sierpnia. West Ham nie jest jedynym klubem, który walczy o pomocnika. Zainteresowanie przejawiają także Bournemouth, Everton i Wolverhampton.