West Ham United odbył wstępne rozmowy z bramkarzem Paris Saint Germain, Nicolasem Douchezem. 35-latek jest obecnie trzecim wyborem w zespole Mistrza Francji i jego agent szuka mu nowego klubu w Premier League. 

Według L’Equipe Douchez pojawił się w Londynie by negocjować ewentualne warunki kontraktu z West Hamem. Od momentu przyjścia do PSG, golkiper rozegrał 41 spotkań. Obecnie przegrywa rywalizację w składzie z Kevinem Trappem oraz Salvatorem Sirigu.

Umowa trzeciego bramkarza Młotów Raphaela Spiegela wygasa wraz z końcem sezonu i odnowienie kontraktu wydaje się być mało prawdopodobne, pomimo tego że Szwajcar ma dopiero 23 lata. West Ham obecnie szuka nowego bramkarza, który powalczy z Darrenem Randolphem o miejsce numer dwa w hierarchii golkiperów. Bowiem pozycja numer jeden jest zarezerwowana dla świetnie grającego w tym sezonie Adriana San Miguela.

Jednak wydaje się, że transfer Doucheza jest bardzo mało prawdopodobny ze względu na wiek gracza. W kampanii 2015/16 35-latek nie rozegrał ani jednego spotkania.