Młody napastnik Młotów Djair Parfitt-Williams ma nadzieję pomóc drużynie U23 w osiąganiu jak najlepszych wyników w najbliższych tygodniach.

Piłkarz z Bermud wrócił niedawno do gry po urazie, który uniemożliwił mu letnie przygotowania z zespołem. 20-latek po powrocie do zdrowia wystąpił w dwóch spotkaniach zespołu występującego w rozgrywkach Premier League 2.

 – Moim celem jest teraz regularna gra w zespole z akademii. Chciałbym również zrobić kolejny krok w kierunku pierwszego zespołu lub wypożyczenia. Za mną ciężki okres związany z kontuzją. Bardzo ciężko radziłem sobie z tym psychicznie. Ciężko mi było gdy widziałem jak młodzi zawodnicy mają możliwość trenowania z pierwszym zespołem. Jednak wiedziałem, że już niedługo wrócę i będę mógł uczestniczyć w zajęciach. – powiedział utalentowany zawodnik West Hamu

W poprzednim sezonie zespół Development Squad wygrał Premier League Cup, pokonując w finale Hull City. Zdaniem Parfitta-Williamsa drużyna Młotów może powtórzyć to osiągnięcie w tej kampanii.

 – Mam nadzieję, że w tym sezonie również będziemy grali dobrze w Premier League Cup. Każdy mecz jest dla nas niezwykle ważny i dajemy z siebie wszystko. 

 – Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach wskoczę do pierwszego składu. Jestem gotowy do gry już teraz. Muszę ciężko pracować na treningach, a wtedy menedżer zdecyduje czy zagram. – zakończył młody napastnik