Issa Diop po meczu West Hamu z Burnley miał bardzo mieszane uczucia. Francuz cieszył się z wygranej zespołu, ale utrata dwóch bramek trochę przygnębiła naszego obrońcę. 

Cieszymy się z wygranego meczu. To było trudne spotkanie, ale strzeliliśmy cztery bramki i zrobiliśmy kilka fajnych akcji, ale musimy poprawić się w defensywie, aby uniknąć utraty bramek. Wspaniale, że czterokrotnie trafiliśmy do siatki i mieliśmy sporo okazji. Mam nadzieję, że w następnym meczu zagramy tak samo i mam nadzieję, że odniesiemy zwycięstwo. – powiedział były obrońca francuskiej Toulouse

Czuję, że mogliśmy zagrać lepiej w defensywie. Straciliśmy dwa gole i to jest za dużo. Mam nadzieję, że zachowamy czyste konto w następnym spotkaniu. Uczę się w każdym meczu i mam nadzieję, że będę grał coraz lepiej, bo to bardzo trudna liga.

21-latek nie krył zadowolenia z gry ofensywnych zawodników West Hamu i w ciepłych słowach wypowiedział się o Marko Arnautoviciu i Felipe Andersonie.

Każdy wie jak ważnym zawodnikiem dla nas jest Marko Arnautović. Jest wielkim graczem i bardzo dobrym napastnikiem. Strzela wiele goli i bardzo go potrzebujemy. Jestem bardzo zadowolony z tego co pokazał w sobotę Felipe Anderson, ponieważ początki w nowym klubie i lidze nigdy nie są łatwe. Grał dobrze i jest coraz lepszy. Strzelił w sobotę dwie bramki i mam nadzieję, że niebawem zdobędzie kolejne gole. – zakończył Francuz