Di Marzio: West Ham zainteresowany Destro

Destro

West Ham po transferze Obianga poszukuje kolejnych wzmocnień we Włoszech. Włodarze Młotów starają się pozyskać Mattie Destro z AS Romy.

West Ham od kilku tygodni stara się pozyskać nowego napastnika. W mediach pojawiały się coraz to nowe nazwiska, jednak do żadnego transferu nie doszło. Gianluca Di Marzio podaje, że West Ham bacznie obserwuje sytuację 24-letniego Destro. Według znanego włoskiego dziennikarza napastnik nie może dojść do porozumienia w sprawie wynagrodzenia z AS Monaco, z którym był łączony.

Ta sytuacja przyciągnęła kilku zainteresowanych. Według pogłosek Fiorentina oferuje 3 miliony euro za wypożyczenie z prawem wykupu za 11 milionów. Di Marzio twierdzi, że mierzący 181cm zawodnik wolałby przenieść się do Anglii. Do West Hamu również miałby trafić na zasadzie wypożyczenia.

Destro w swojej karierze ubierał koszulki takich klubów jak Inter Mediolan, FC Genoa czy AC Siena. Aktualnie jest zawodnikiem AS Romy, z której ostatnio był wypożyczony na pół roku do AC Milanu. Teraz napastnik powrócił do Rzymu, ale włodarze Giallorossi prawdopodobnie zgodzą się na jego odejście.

W poprzednim sezonie gracz wystąpił w 34 spotkaniach, w których strzelił osiem goli.

West Ham Poland

FREE
VIEW