Di Canio wraca na Upton Park!

Legenda West Hamu Paolo Di Canio ponownie pojawi się na Boleyn Ground! Włoch weźmie udział w świątecznym benefisie Marka Noble’a. 28 marca 2016 roku wybiegną na boisko obecni piłkarze Młotów oraz gwiazdy z poprzednich lat, wśród nich właśnie Di Canio.

47-latek bronił barw klubu ze wschodniego Londynu w latach 1999-2003. Łącznie dla Młotów strzelił 52 gole w 141 występach. Kibice na Wyspach Brytyjskich z pewnością pamiętają jego pięknego gola z Wimbledonem czy zachowanie Fair Play w starciu z Evertonem.

Mark Noble nigdy nie grał w West Hamie z Di Canio, ale obaj panowie zagrali w jednym zespole w 2010 roku, podczas spotkania zorganizowanego Tony’emu Carrowi.

Jestem bardzo dumny i wdzięczny, że Paolo będzie tam wraz z innymi legendarnymi piłkarzami Młotów. To jest wielki zaszczyt dla mnie, że mój wielki dzień będę dzielił razem z nimi na Upton Park. Zwłaszcza dlatego, że to nasz ostatni sezon na tym stadionie. – powiedział popularny Nobes

Oprócz Di Canio na murawie Boleyn Ground zamelduje się jeszcze siedemnastu były piłkarzy WHU. Są to Rio Ferdinand, Anton Ferdinand, Matthew Etherington, Carlton Cole, Craig Bellamy, Scott Parker, Stewart Downing, Ravel Morrison, Jack Collison, Danny Gabbidon, Bobby Zamora, Dean Ashton, Yossi Benayoun, Trevor Sinclair, Julian Dicks, Ian Bishop oraz Ludek Miklosko.