Legenda Młotów Paolo Di Canio stwierdził, że nie może doczekać się spotkania ze swoją drugą rodziną, którą jest West Ham, podczas benefisu Marka Noble’a. Spotkanie zorganizowane przez klub dla kapitana The Hammers odbędzie się 28 marca na Boleyn Ground. 

Włoch ostatni raz we wschodnim Londynie pojawił się w maju 2010 roku podczas benefisu Tony’ego Carra. Teraz były piłkarz West Hamu będzie miał ponownie okazję zagrać z takimi zawodnikami jak: Rio Ferdinand, John Moncur, Ian Bishop czy Julian Dicks.

47-latek przyznał, że obecnie ciężko pracuję nad swoją formą sportową, by po raz kolejny zachwycić fanów swoją bajeczną techniką. Ten dzień będzie z pewnością fantastycznym przeżyciem dla wszystkich sympatyków Młotów oraz Marka Noble’a.

W osobistej wiadomości do Noble’a, Di Canio powiedział: – Witam kolego. Trenuję by 28 marca być w dobrej formie. To wielki zaszczyt i przywilej dla mnie. Dajesz mi szansę gry z moimi dawnymi kolegami z zespołu z którymi grałem na Boleyn Ground i to jest fantastyczne. Dajesz mi również możliwość spotkania się z moją drugą rodziną czyli z fanami Claret & Blue. Nie mogę o tym zapomnieć i nie mogę się doczekać, aby dołączyć do Ciebie i reszty mojej rodziny. Do zobaczenia 28 marca. – powiedział PdC