Jeden z włodarzy West Hamu United David Sullivan postanowił wypowiedzieć się na temat spekulacji transferowych dotyczących przenosin Manuela Lanziniego do Liverpoolu.

Manu Lanzini nie jest na sprzedaż, koniec, kropka – powiedział w rozmowie z Hugh Southonem. Jeśli doniesienia medialne są prawdą, to ta wiadomość może zasmucić Jurgena Kloppa. Sternik Liverpoolu według brytyjskich mediów chce ściągnąć Jewela w miejsce Coutinho, który miałby z  kolei zastąpić Neymara w Barcelonie.

Sullivan postanowił nie rozwodzić się więcej nad tym tematem, gdyż uznał, że nie ma takiej potrzeby. Klub obecnie prowadzi rozmowy z Manu na temat nowego kontraktu, na mocy którego Argentyńczyk dostanie sporą podwyżkę.

Portal claretandhugh jeszcze tydzień temu dowiedział się, iż za naszego rozgrywającego nie wpłynęły żadne oferty ani zapytania. Ten sam portal sugeruje jednak, że agenci mogą prowadzić stosowną grę „na zapleczu”, lecz David Sullivan powtarza: To bardzo proste – on nigdzie się nie wybiera – nie jest na sprzedaż!