Zagraliśmy naprawdę dobrze. Jesteśmy teraz innym zespołem z inną mentalnością i myślę, że gracze to właśnie pokazali. Nie zasłużyliśmy jednak na stratę bramki – powiedział David Moyes na pomeczowej konferencji prasowej. 

Ich piłka nożna była wspaniała, ale taki jest też ich charakter. Pokazali, że nie pozwolą się popychać. Po stracie bramki szybko wróciliśmy do gry i całkowicie zasłużyliśmy na to zwycięstwo, a nasza gra pokazała, że stać nas więcej bramek niż udało się trafić dzisiejszego wieczoru.

Chłopcy są w tej chwili w naprawdę dobrej kondycji fizycznej

Oczywiście brakuje nam kilku zawodników z powodu kontuzji, ale ci, którzy grają w tej chwili, wprowadzają do zespołu fantastyczne rzeczy.

Michail Antonio wrócił po kontuzji

Mick naprawdę zrobił różnicę. Potrzebowaliśmy jego umiejętności, aby tak szybko strzelić wyrównującego gola.

Manuel Lanzini, Said Benrahma, Aaron Cresswel – to zawodnicy, których nie było z nami przez kilka tygodni, więc było sporo zmian, ale zespół zagrał naprawdę dobrze.

Nie mogę uwierzyć w ilość szans, które straciliśmy

Szybko wróciliśmy do gry po stracie gola i z pewnością zasłużyliśmy na zwycięstwo dzisiejszego wieczoru, ale szkoda, że nie udało trafić do bramki więcej razy. Mogliśmy zdobyć czwartego i nawet piątego gola. 

Zawodnicy świetnie trenowali, są w dobrej formie i jeśli uda nam się przywrócić do gry chłopców po kontuzji, możemy dać sobie szansę na kontynuowanie tego  wspaniałego biegu. Fani będą się dobrze bawić. Teraz wrócimy do Londynu i przygotujemy się na następny mecz u siebie z Evertonem w niedzielę.