Szef West Hamu United, David Moyes po odpadnięciu Młotów z FA Cup wezwał swoich ofensywnych graczy, aby wzmocnili się i odciążyli Michaila Antonio. Napastnik strzelił gola dla West Hamu w środę, ale to nie wystarczyło – drużyna została wyeliminowana z rozgrywek.

West Ham nie pozyskał żadnych nowych graczy w styczniowym oknie transferowym, a niektórzy uważają, że brak pogłębienia składu oznacza, że ​​będą mieli trudności z utrzymaniem formy do końca sezonu.

West Ham zmarnował wiele okazji, by objąć prowadzenie, po czym odpadł z Pucharu Anglii

To było rozczarowujące – powiedział Moyes. Myślałem, że mamy szanse na awans, a potem cofnęliśmy się tracąc gola. Popełniliśmy straszny błąd w defensywie, co dało im okazję na powrót do przodu. W tej chwili brakuje nam jakości w trzeciej części gry.

Cieszymy się, że Mich zdobył gola. Ale mamy innych graczy, którzy muszą znaleźć jakąś jakość i zacząć podejmować właściwe decyzje w ostatniej części.

Musimy lepiej wykańczać akcje, dokonywać właściwych wyborów w polu i wokół niego – dzisiaj nas to kosztowało utratę awansu. Nasza końcówka i ostatnie podania były tak słabe…

Gra się nie zmieniła, gdy wszedł Said Benrahma i Nikola Vlasic. Próbowaliśmy, ale za każdym razem wyglądało na to, że wygra tylko jedna drużyna. Popełniliśmy straszny błąd w defensywie, co dało im szansę na powrót do przodu. 

Muszę to powiedzieć – dzisiaj graliśmy okropnie

Jeśli zawodnicy się nie poprawią, to nie mamy o co grać. Musimy poprawić naszą grę.  Fani byli świetni. Jestem po prostu bardzo rozczarowany, że nie daliśmy im więcej, ponieważ po jednym golu wyglądaliśmy jak drużyna, która zamierza iść naprzód i zdobyć awans.

Nie widziałem jeszcze na wideo drugiego gola Southampton

Daws nigdy nie powinien pozwolić Broji na stworzenie okazji na zdobycie bramki i od tego to się to zaczyna. Jeśli popełnisz błąd i znajdziesz się w złej pozycji, zostaniesz złapany. Tacy byliśmy. To było dla nich ogólnie zbyt łatwe. Kilka rzutów z prawej strony i skończyło się golem. Oddaliśmy niewiarygodnie łatwo tą drugą bramkę, która dała im szansę i dodała pewności, a to nigdy nie powinno mieć miejsca. Mieliśmy być zespołem na szczycie, mieliśmy nad nim dominować i oddaliśmy to.

Jakieś informacje na temat zdrowia Tomasa Soucka?

Sztab medyczny powiedział mi, że to paskudna rana i założono natychmiast kilka szwów, ale nie miałem jeszcze okazji porozmawiać na spokojnie z zespołem medycznym.

Aaron Cresswell i Mark Noble nie byli w składzie, jak się mają?

Mają kontuzje i brakowało nam ich bardzo. Myślę, że Issa Diop grał dziś wieczorem dobrze, wykonał naprawdę dobrą robotę.

Czy Cresswell walczy o powrót na mecz z Liverpoolem?

Tak, myślę, że będzie dostępny do selekcji.