Menedżer jest przekonany, że w środowy wieczór prawie 60tysięczny tłum kibiców poniesie Młoty do ćwierćfinału Carabao Cup.

Jestem West Hamie United prawie dwa lata i zmiana atmosfery wokół klubu w tym czasie była niesamowita – zauważył Moyes.

Odniesienie trzech zwycięstw w ciągu siedmiu dni, bez utraty gola, było bardzo przyjemne dla wszystkich. Atmosfera na stadionie przeciwko Spurs była świetna i jestem pewien, że dzisiejszy mecz będzie kolejną walką, która znów będzie wyrównana.

Gracze znakomicie zareagowali na wsparcie kibiców, hałas na stadionie był niesamowity i chcemy, aby to trwało nadal. Bardzo nam to pomaga. Wiemy, jak trudny będzie dzisiejszy mecz, ale zrobimy co w naszej mocy, aby kontynuować naszą dobrą grę i przejść do następnej rundy.

Moyes chciałby swojego pierwszego zwycięstwa w karierze nad Pepem Guardiolą

Goście nie tylko wiedzą, jak wygrać te zawody, ale są również przyzwyczajeni do regularnego grania w środku tygodnia w krajowych i europejskich turniejach. Szef West Hamu mówi, że jego gracze uczą się tego samego i są gotowi na rzucenie wyzwania Manchesterowi City w środowy wieczór.

Manchester City jest w środku podobnie napiętego harmonogramu jak my, ale są bardziej przyzwyczajeni i przygotowani na regularne mecze i niezbędną rotację składu.

Staramy się jak najlepiej wykorzystać naszą kadrę, utrzymując ją jak najświeższą w meczach Premier League, jednocześnie chcąc rozwijać się tak daleko, jak to możliwe we wszystkich rozgrywkach pucharowych.

Niektórzy z naszych graczy musieli grać częściej z powodu kontuzji innych, ale wszyscy, którzy doszli do zespołu, wykonali bardzo dobrą robotę i dziś wieczorem będziemy wymagać więcej tego samego.

Chcemy grać przeciwko najlepszym zespołom i zobaczyć, jak daleko zajdziemy. Wiemy, że w meczu będą okresy, w których przeciwnik będzie miał pewną kontrolę, ale chcemy pokazać – gdy nadarzy się okazja – że ​​jesteśmy znacznie lepszym zespołem niż ten sprzed lat.

Jako drużyna musimy nadal iść do przodu i starać się stale doskonalić w każdym obszarze

Krótkie przerwy między meczami są czymś, na co nadal pozytywnie reagujemy, a gracze wykazują wiele cech, które wskazują, że możemy wygrywać mecze z każdym przeciwnikiem – zakończył Moyes.