David Moyes został nominowany do nagrody Menadżera Sezonu Premier League za niezapomnianą kampanię  2020/21 w West Ham United! 58-latek zdobył dziesięć nagród Menedżera Miesiąca Premier League podczas swojej  całej kariery.

Moyes poprowadził Młoty na szóste miejsce w tabeli i zakwalifikował do fazy grupowej Ligi Europy UEFA. Jego drużyna zgromadziła rekordową łączną liczbę punktów w Premier League (65).

Szkot jest jednym z pięciu menedżerów na krótkiej liście obok Marcelo Bielsy z Leeds United, Pepa Guardioli z Manchesteru City, Brendana Rodgersa z Leicester City i Ole Gunnara Solskjæra z Manchesteru United.

David Moyes podczas kampanii był nominowany do czterech oddzielnych nagród Menadżera Miesiąca. Teraz szkoleniowiec ma okazję na zdobycie pierwszej nagrody Menedżera Sezonu Premier League.

Dla Moyesa nominacja jest odpowiednią nagrodą za sezon, w którym zaszczepił wiarę i odwagę swoim sztabom i zawodnikom. Jego podopieczni wspaniale realizowali wymagania  i przeszli imponującą kampanię.

Głosowanie kończy się o godzinie 18:00 w czwartek 3 czerwca. Głos oddać można pod adresem

https://www.premierleague.com/news/2160559