David Moyes uczciwie ocenił występ swojej drużyny po porażce z drużyną Rangersów we wtorkowy wieczór przyznając, że przed nowym sezonem Premier League zespół czeka jeszcze wiele ciężkiej pracy.

Menadżer przyznał, że jego drużyna wyglądała na ospałą, tracąc trzy gole w pierwszych 12 minutach drugiej połowy. Moyes był również zaniepokojony tym, że Nayef Aguerd został zmuszony do opuszczenia boiska z powodu kontuzji kostki w pierwszej połowie..

Jest „przedsezon”, staramy się, aby gracze byli w odpowiedniej kondycji, ale nie wyglądaliśmy dobrze tego wieczoru

Z tą drużyną zawsze była trudna gra, nie ma co do tego wątpliwości, ale jestem rozczarowany wieloma elementami i rzeczami, które zrobiliśmy. Rangersi wyglądali dziś lepiej, szybciej i ostrzej. Myślę, że grali lepiej niż my. Nie spieszyliśmy się z naciskiem, powoli podejmowaliśmy decyzje – nie uważam tego za dobry występ na ten wieczór.

To dobra drużyna, ale bramki pokazały nam też drugą stronę

Nie pokazaliśmy wystarczająco dużo w ataku i kiedy mieliśmy kilka połowicznych szans, nie wykorzystaliśmy ich. To gra przedsezonowa, więc miejmy nadzieję, że uda nam się usunąć z drogi przeszkody i iść dalej. Po to są takie mecze, żeby sprawdzić co jest do poprawy.

W zeszłym roku wygraliśmy wszystkie spotkania przedsezonowe

Chcesz wygrywać mecze i chcesz wejść do sezonu w dobrej formie. Z pewnością musimy dokonać wielu zmian i zrobić coś innego w treningu, to na pewno.

Mamy oferty dla graczy i staramy się ich zdobyć

Zdobycie ich w tej chwili wydaje się dość trudne, ale obserwując nasze ostatnie mecze wiem, że musimy bardzo szybko dodać do składu zawodników, których mamy na celowniku.

Mieliśmy już prześwietlenie Nayefa i nie ma złamania w kostce, co jest dobrą wiadomością

Może to jakieś więzadła, albo skręcił kostkę – od razu pojawił się duży obrzęk, więc musimy mieć nadzieję, że to nie jest poważny i długotrwały problem.