Zawodnicy West Ham mają nadzieję, że początek grudnia rozpoczną tak dobrze, jak radzili sobie w listopadzie. Ich 100% rekord w zeszłym miesiącu zapewnił Davidowi Moyesowi nominację do nagrody Menedżera Miesiąca Premier League.

Dziś popołudniu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem menadżera Davida Moyesa. Oto co szef Hammers przekazał mediom.

Zaczynamy od wiadomości zespołowych

Michail Antonio nie będzie dostępny do gry. Miejmy nadzieję, że nie jest tak źle. Nadal ma mały problem ze ścięgnem udowym. To coś innego niż dotychczas, ale wierzę, że jego przerwa nie potrwa zbyt długo.

Andriy Yarmolenko dochodzi do siebie, trenował przez ostatnie kilka dni. Nigdy nie jesteś pewien, jak szybko wyzdrowieją po Covid-19. Dobra wiadomość, że wrócił, jest sprawny i zdrowy.

Więcej o fanach

Wszyscy jesteśmy naprawdę wdzięczni, że odzyskaliśmy kibiców, a klub wykonał świetną robotę, upewniając się, że wszystko jest bezpiecznie przygotowane.To świetnie, fani będą podekscytowani powrotem. 

Postęp w pracy West Ham

Ludzie widzieli nasz start i myśleli, że może nam się nie udać, ale widziałem, że mamy głodną grupę graczy chętnych do zaimponowania i poprawy. Chcemy posunąć się tak daleko, jak to możliwe, ale ostatecznie nie wyznaczyliśmy żadnych celów.

Czego kibice mogą się jutro spodziewać po swoim zespole

Mam nadzieję, że kibice rozpoznają, że jesteśmy bardziej energicznym i zaangażowanym zespołem. Mamy też naprawdę dobrą konkurencję w zespole i ludzi, którzy są gotowi do gry. Drużyna gra pozytywnie nastawiona, a atmosfera w szatni jest fantastyczna. Mamy grupę młodych zawodników, którzy chcą się rozwijać, chcemy to utrzymać i myślę, że mamy grupę, która pokazuje inną stronę ich gry.

Nie spoczywamy na laurach

To naprawdę ciasny układ tabeli w Premier League, a wiele drużyn u których byliśmy, jest na szczycie ligi. Jednak musimy mieć pewność, że nadal wygrywamy, niezależnie od rywala i miejsca w którym gramy. Nasza konsekwencja jest dobra. Dbamy o standardy i poziom wydajności zawodników w każdej grze.

Menedżer zakończył spotkanie pochwałami za ostatnie występy Seba Hallera

Micky był w 100% sprawny i był gotowy do pracy. W pełni sprawny Antonio to ktoś, kto daje nam wymiar. Ale Seb wracał do formy i nabierał pewności siebie, więc będziemy go teraz obserwować i mieć nadzieję, że uda mu się osiągnąć cele, które osiągnął w poprzednich sezonach.

David Moyes został nominowany do nagrody Menadżera Miesiąca za wyniki jakie osiągnął wraz ze swoim zespołem w listopadzie