Menadżer nie daje się ponieść emocjom, ale czternaste zwycięstwo w ostatnich 23 meczach Premier League sprawia, że ​​Moyes ma pozytywne nastawienie, jeśli chodzi o nadchodzący sezon.

Można doszukać się również w jego wypowiedzi cienia szans, że okienko transferowe dla West Hamu jeszcze trwa – mimo coraz mniejszej nadziei wśród fanów.

Nie byłem szczęśliwy, gdy przegrywaliśmy 2:1 – popełniliśmy błąd przy pierwszym i drugim golu, więc mam nadzieję, że popracujemy nad tym i nie będzie się to powtarzać

Ogólnie uważam, że graliśmy naprawdę dobrze przez cały mecz. Myślę, że byłoby parodią, gdybyśmy nie wygrali, ponieważ jesteśmy lepszą drużyną, choć Newcastle było dzisiaj dobrym przeciwnikiem.
Musimy być bardziej bezwzględni i ciężej pracować. Ogólnie był to wspaniały występ, zawodnicy grali naprawdę dobrze i mam nadzieję, że uda nam się kontynuować dobrą grę i doskonałe wyniki.

Declan Rice wszedł dzisiaj na wyższy poziom

Zaczynamy mieć innych liderów – Aaron Cresswell zaczyna pokazywać się w innym świetle. Jest bardzo dobrym graczem i zaczyna przewodzić w wielu sprawach.
Michail Antonio prowadził linię i w końcu strzelił świetnego gola z czego byłem zadowolony. Saïd zaczyna wywierać wpływ na zespół, również Jarrod staje się coraz mocniejszy.

Staramy się pozyskać graczy, którzy mogą wzbogacić nasz sposób gry – nie chcemy go zmieniać

Widzimy, że mamy coś, na czym możemy się oprzeć i to właśnie będziemy rozwijać i dopracowywać. Wiemy, że będziemy potrzebować więcej zawodników, ale jeśli drużyna będzie grać w ten sposób co tydzień, nie będziemy musieli dokonywać żadnych zmian do późnej fazy spotkania. Ja nie chcę zakłócić rytmu i sposobu naszej gry.
Jestem jednak świadomy, że tak nie będzie za każdym razem i trzeba mieć kilku zawodników więcej. Dziś pod koniec spotkania Declanowi dokuczały skurcze – Saïd trochę wcześniej doznał drobnego urazu. Na takie sytuacje musimy się zabezpieczyć.