West Ham jest gotowy do wykorzystania impasu w rozmowach kontraktowych, pomiędzy Arsenalem i Eddiem Nketiahem. Jeśli Anglik nie podpisze nowej umowy z Kanonierami to Młoty ruszą po tego napastnika.

Nketiah ma ostatnio bardzo dobre tygodnie. Przebił się do wyjściowej jedenastki Arsenalu i zaliczył dwa dublety – z Chelsea i Leeds United. Przyszłość młodego gracza nie jest znana, gdyż jego kontrakt wygasa za nieco ponad miesiąc. Do tej pory 22-latek nie zamierzał podpisywać nowej umowy, z powodu braku regularnej gry.

Jak informuje Daily Mail, Arsenal i przedstawiciele Nketiaha odbyli już dwie rundy rozmów, ale nie doszło do porozumienia. Planowane jest kolejne spotkanie, aby sprawdzić czy uda się otrzymać zapewnienie o regularnej grze dla napastnika na Emirates Stadium.

Jeśli Nketiah nie podpisze nowego kontraktu to West Ham jest na pole position, aby go pozyskać w letnim okienku transferowym. David Moyes chce dodać do swojego składu nowego snajpera i gracz Arsenalu jest bardzo ciekawą opcją na rynku transferowym.

W tym sezonie napastnik zdobył dziewięć bramek w 25 meczach Arsenalu, we wszystkich rozgrywkach.