Czy David Moyes zasługuje na długoterminowy kontrakt?

Gracze West Ham wspierają Davida Moyesa, który ma szansę przedłużyć umowę. Właściciele nie są jednak gotowi zaoferować mu nowej umowy do czasu, gdy Moyes zapewni West Ham bezpieczne pozostanie w Premier League.

Sam Moyes daje jasno do zrozumienia, że jest całkowicie zrelaksowany w swojej obecnej sytuacji. Koncentruje się wyłącznie na sprawach zespołowych. Oświadczył, że ma dobre relacje z zarządem oraz że rozmowy w sprawie kontraktu mogą poczekać, aż obie strony będą gotowe.

Moyes jest niezwykle lubiany  przez  Michaila Antonio i Declana Rice’a

Wielu najbardziej wpływowych graczy klubu szanuje podejście Moyesa. Uważają, że ​​57-latek powinien zostać nagrodzony za to, czego już dokonał. Jednak najważniejsze to dać mu szansę, aby mógł wdrożyć długoterminową strategię na stadionie w Londynie. Trzeba zaznaczyć, że Moyes utrzymał klub w PL w zeszłym sezonie oraz bardzo obiecująco otworzył obecną kampanię.

Gold i Sullivan nie rozważali zaoferowania nowej umowy wcześniej niż na początku 2021 roku. Prawdopodobnie będą chcieli poczekać na bardziej namacalne dowody pracy menadżera.

Zawarcie nowej umowy z Moyesem z pewnością zwiększyłoby szanse na utrzymanie młodego kapitana

Moyes to nie jedyna postać, którą w ostatnim czasie kojarzono z rozmowami o kontrakcie.  West Ham chce podpisać nową umowę z Declanem Rice’m.

21-latek jest talizmanem dla Młotów. Zarząd jest wyraźnie skłonny dołożyć wszelkich starań, aby zachęcić go do pozostania w West Hamie. Raporty sugerują, że działacze są gotowi podwoić jego wynagrodzenie, aby rozpatrzył pozytywnie ich propozycję.

Oczywiście West Ham nie powinien starać się zatrzymać Moyesa tylko ze względu na jego związek z 21-latkiem, jednak Moyes osiąga dobre wyniki na boisku. Jeśli więc przedłużenie kontraktu z menadżerem może skłonić Rice’a do pójścia w jego ślady, to z pewnością jest to korzystne rozwiązanie.

 

West Ham Poland

FREE
VIEW