W czwartek odbyły się pierwsze mecze reprezentacyjne. Swoje mecze rozegrało kilku piłkarzy West Hamu.

Darren Randolph grał przez pełne 90 minut w meczu Irlandii z Gruzją. 29-latek zachował czyste konto a jego zespół wygrał 1:0. Jedynego gola dla Wyspiarzy zdobył Seamus Coleman z Evertonu.

James Collins (Walia) i Angelo Ogbonna (Włochy) przesiedzili całe spotkania swoich drużyn narodowych na ławkach rezerwowych. Walijczycy zremisowali 2:2 z Austrią, A Włosi 1:1 z Hiszpanią.

Enner Valencia (Ekwador) zaliczył asystę w wygranym 3:0 meczu z Chile. Napastnik opuścił boisko w 82 minucie w niespotykanym stylu. Więcej tutaj.

Rihards Matrevics rozegrał 90 minut w spotkaniu reprezentacji Łotwy U19 z Turcją (2:2).

Declan Rice znalazł się poza kadrą meczową Irlandii U19 w przegranym meczu z Albanią (0:1).

Domingos Quina (Portugalia U19) wystąpił w spotkaniu towarzyskim z Włochami (1:2). Obie drużyny zagrają ze sobą jeszcze raz w niedzielę.