West Ham United w styczniu będzie chciał sprzedać swoich czterech zawodników – informuje portal Claret & Hugh. Na liście transferowej mają się znaleźć: Manuel Lanzini, Andrij Jarmołenko, Ryan Fredericks oraz Darren Randolph.

W czerwcu 2022 roku kończą się umowy z klubem, Jarmołence oraz Fredericksowi i raczej nie zapowiada się, aby zostały przedłużone. Minione okienko transferowe nie przyniosło żadnych ofert za tych graczy i obaj zostają w Londynie. Ale prawdopodobnie w styczniu klub będzie zdeterminowany, aby ich sprzedać. Zarówno Ukrainiec jak i Anglik nie odgrywają w zespole Moyesa znaczących ról i priorytetem dla Młotów, będzie zwolnienie ich tygodniówek oraz być może uzyskanie symbolicznej opłaty za transfer. Łączne wynagrodzenie tygodniowe, obu piłkarzy to ponad 150 tysięcy funtów tygodniowo. Yarmo inkasuje 115 tysięcy, a Freddo 40.

Inna sytuacja dotyczy Lanziniego i Randolpha. Oni mają kontrakty do 2023 roku, ale przegrywają rywalizację w zespole. Jeśli w najbliższych miesiącach ich pozycja w drużynie się nie zmieni i w styczniu, pojawią się ciekawe oferty, to klub mocno rozważy ich sprzedaż.

Zanim jednak dojdzie do styczniowego okienka transferowego, to West Ham ma do rozegrania wiele spotkań i przy rotacji składem, wspomniana czwórka może odegrać jakąś rolę.