Czerwone Diabły chcą sprowadzić Cresswella

Podczas spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów, pomiędzy PSV Eindhoven a Manchesterem United, koszmarnej kontuzji doznał lewy obrońca MU Luke Shaw, który prawdopodobnie nie zagra przez większość sezonu. Tym samym Louis van Gaal chciałby pozyskać nowego zawodnika na tę pozycję i planuję ściągnąć Aarona Cresswella z West Hamu. 

W styczniu kiedy zostanie otwarte okienko transferowe, Manchester United ma złożyć Młotom ofertę w wysokości 15 milionów funtów. Prawdopodobnie klub z Londynu odrzuci tę ofertę, gdyż nie ma ostatnio dobrych relacji z klubem z Old Trafford. Wszystko przez transfer Javiera Hernandeza, którego West Ham chciał pozyskać, a ostatecznie został sprzedany do Bayeru Leverkusen.

25-letni Anglik był już łączony z transferem do Chelsea oraz Manchesteru City, jednak za każdym razem oferta została odrzucona, ponieważ Młoty chcą budować silny zespół i nie mają zamiaru sprzedawać kluczowych zawodników. W tym przypadku najpewniej będzie tak samo.

To było do przewidzenia, ale Cresswell podpisał nowy pięcioletni kontrakt w czerwcu i pewnie zauważyliście ze budujemy zespół najwyższej klasy. Nie jesteśmy już klubem sprzedaży. Cressie nie chce odejść, więc my nie mamy zamiaru go sprzedawać. Po tym jak próbowaliśmy dostać Javiera Hernandeza to nie ma szans na odejście piłkarza do MU. – powiedział jeden z działaczy klubu

West Ham Poland

FREE
VIEW