Czas na kolejne punkty! Stoke vs West Ham

Już w sobotę Młoty podejmą na wyjeździe drużynę Stoke City. Po dobrych występach z Chelsea i Arsenalem, nadzieje kibiców znów odżyły. Drużyna West Hamu jest nie do poznania pod wodzą Davida Moyesa. Oby forma meczów z trudnymi rywalami utrzymała się również w sobotę w meczu ze Stoke.

Mecz będzie wyjątkowy szczególnie dla Marko Arnautovica, który pierwszy raz zagra przeciwko swojej dawnej drużynie po przejściu do West Hamu.  Arnautovic był jedną z jaśniejszych postaci spotkania z Arsenalem. Z Chelsea zanotował również dobry występ i znalazł stałe miejsce w pierwszej jedenastce.

David Moyes z kolei znalazł w końcu swoją wyjściową jedenastkę. Po kilku próbach, wydaje się że wiemy jakie ustawienie jest obecnie optymalne dla naszej drużyny. Niestety w sobotę będziemy musieli sobie radzić bez Winstona Reida.

Sytuacja kadrowa

Problemy mają jednak również nasi rywale. W meczu na pewno nie wystąpi Kurt Zouma. Niedostępni są również Glen Johnson i Martins Indi. Rekonwalescencję kontynuuje także wypożyczony z Paris Saint Germain Jese.

W ekipie Młotów zawieszony za nadmiar żółtych kartek będzie Winston Reid. Po drobnym urazie do treningów wrócił Cheikhou Kouyate. Edimilson Fernandes i Jose Fonte wciąż leczą kontuzje.

Jak więc zespół ustawi David Moyes? Jedyną mianą powinna być obecność Jamesa Collinsa na środku obrony. Mecz już w sobotę o godzinie 16:00.

West Ham Poland

FREE
VIEW