Cresswell wypada z gry, Masuaku, Antonio i Sakho włączeni do składu

Menadżer Młotów Slaven Bilić w przedmeczowej konferencji prasowej odniósł się do możliwych zmian kadrowych w związku z nadchodzącym meczem przeciwko Arsenalowi Londyn. 

Mikey Antonio wrócił do treningów z pierwszym zespołem, co jest świetną wiadomością. On trenował już kilka dni temu i miał małe szanse na występ przeciwko Hull City. To było dla niego zbyt wcześnie. Chcemy mu się dokładnie przyjrzeć we wtorek, ale to zależy, czy będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu. To dla nas wspaniała nowina, ponieważ rozmawiamy o jednym z naszych najlepszych zawodników – zaczął Slaven.

Michail potrafi zrobić różnicę na boisku, której nam teraz brakuje. On radzi sobie doskonale i to jest to, czego nam teraz definitywnie brakuje. 

Diafra wrócił do nas. Jeśli z nim porozmawiacie, to odpowie wam, że jest gotowy, nie może się doczekać. To nie jest jak uraz uda. On czekał na powrót bardzo długo, przeszedł operację i czuje się dobrze. Brakuje mu co prawda rytmu meczowego, ale musi jakoś zacząć. Jeszcze nie zdecydowałem, kiedy to nastąpi, ale zdecydowanie niedługo – ocenił Chorwat.

Cresswell nie będzie dostępny przez najbliższy tydzień, czyli przez kilka meczów. Rozważamy jego absencję w meczach z Arsenalem i Swansea. Powinien wrócić na rywalizację z Sunderlandem – zakończył.