Aaron Cresswell był zachwycony po wygranej, na Upton Park z Newcastle. Było to pierwsze zwycięstwo Młotów na Upton Park w tym sezonie. Obecnie drużyna prowadzona przez Slavena Bilicia zajmuje piąte miejsce.

Kibice Młotów musieli trochę poczekać na zwycięstwo na własnym stadionie. We wcześniejszych dwóch meczach rozgrywanych na Boleyn Ground gospodarze przegrali z Leicester i Bournemouth. Cresswell jest pewny, że mecz ze Srokami skończy złą serię domowych meczów.

Na własnym stadionie przegraliśmy oba pierwsze mecze. Jednak wyjazdowe spotkania były fantastyczne. Wygrana na własnym stadionie była dla nas bardzo ważna.

Patrząc na nasze miejsce w tabeli jesteśmy zadowoleni. Chcemy być konsekwentni i utrzymać taką formę do końca sezonu. Jednym z pozytywnych impulsów jest powrót Andy’ego Carrolla. To fantastyczny zawodnik. Kibice bardzo ciepło go przyjęli i sam mam nadzieję, że uda mu się osiągnąć w tym sezonie dużo.

Boczny obrońca skomentował również nowe transfery.

Mamy szybkich zawodników. Moses i Antonio potrafią wyprowadzić akcję, a tego nam brakowało. Myślę, że Victor zaliczył fantastyczny debiut i szkoda, że nie udało mu się trafić do bramki.