Aaron Cresswell wyznał w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu, że bardzo podoba mu się nowy system gry wprowadzony przez Slavena Bilicia. Dzięki tej formacji nasz piłkarz gra na pozycji wahadłowego skrzydłowego i może coraz częściej podłączać się do akcji ofensywnych.

– Bardzo podoba mi się nowy system, ponieważ dzięki tej formacji mogę bardziej angażować się w grze ofensywnej. Taka gra mi odpowiada. Rozmawiałem ostatnio z trenerem od fitnessu i fizjoterapeutą o moim stanie zdrowia. Czuję się dużo lepiej niż w środę. Potrzebuje czasu żeby wrócić do pełnej sprawności. Kolano czuje się dobrze i nie mogę doczekać się kolejnych spotkań. – powiedział Cressy

– Bardzo chcemy wygrać sobotni mecz ze Stoke. My nie zasługujemy na to miejsce w tabeli na którym się plasujemy. Mieliśmy ostatnio kilka dobrych wyników i byliśmy na dobrym biegunie. Musimy wrócić na zwycięską ścieżkę w ten weekend. – dodał

– Remisowaliśmy do przerwy z Evertonem 0:0 i żeby być szczerym muszę powiedzieć, że rywale mieli bardzo dużo szczęścia. Powinniśmy prowadzić po pierwszej połowie. Gdybyśmy strzelili gola to rywal by musiał gonić wynik i byłoby nam łatwiej. Lukaku to jeden z najlepszych napastników świata. Grał bardzo dobrze w niedzielę i szkoda, że znów nie udało nam się go zatrzymać. – zakończył urodzony w Liverpoolu obrońca